Record List

Athletes
Sn Bip Name Nationality Team Name Duty Category UCI Code
1 Zeki KAYGISIZ Turkey Sakarya Büyükşehir Belediyesi-Kron Athlete Elite Men TUR19980423
2 Deniz DENİZ Turkey Sakarya Büyükşehir Belediyesi-Kron Athlete Junior Men TUR20000703
3 Kadir Harbelioğlu Cyprus Tüfekçi Spor Klübü Athlete U15 Men TUR20010728
4 Alper güre Turkey Hemapedal Athlete Elite Men 19890902
5 Fatih Ertugrul Aydin Turkey Sakarya Universitesi Spor Klubu Athlete Elite Men TUR19940516
6 YUNUS EMRE KAPSIZ Turkey KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KLB Athlete U15 Men 20040116
7 YİĞİT CAN ŞİMŞEK Turkey KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KLB Athlete U17 Men 20010326
8 SERHAT KURHAN Turkey ferdi sporcu Athlete Junior Men
9 Anton Sintsov Russian Federation JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM Athlete Elite Men 10002843292
10 benjamin schmidt Israel SR Athlete Elite Men 10009154659
11 Volodymyr Kozlovskyy Ukraine ISD MTB TEAM Athlete Elite Men UKR19970727
12 Dmytro Titarenko Ukraine ISD MTB TEAM Athlete Elite Men UKR19901123
13 Karina Bonta Romania Dinamo - BikeXpert Racing Team Athlete Elite Women 10015261720
14 Ede - Karoly Molnar Romania Dinamo - BikeXpert Racing Team Athlete Elite Men 10010776276
15 SERHAT KURHAN Turkey SAKARYA FERDI Athlete Junior Men 10059560408
16 Serdar Anıl Depe Turkey Katrin Schwing Trek Team Athlete Elite Men 10010129915
17 Jozsef Attila - Malnasi Romania Dinamo - BikeXpert Racing Team Athlete Elite Men 10056601605
18 Onur Yıldız Turkey Ferdi Athlete U17 Men
19 Halil Nezir Turkey İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete U15 Men
20 ESAT CEYLAN Turkey İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete U17 Men
21 Ahmetcan BELENLİOĞLU Turkey İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete Junior Men
22 MELİKGAZİ ARAÇ Turkey İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete Junior Men
23 BATUHAN ÖZDEMİR Turkey İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete Junior Men
24 Ferhat Köse Turkey karaman extrem bisiklet ve doga sporlari kkubu Athlete Master
25 HERDEM AR Turkey AMASYA OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete Master
26 FEYZEDDİN SÜLEYMAN EROĞLU Turkey Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Athlete Elite Men TUR1981092
27 MUSTAFA SUBAŞ Turkey KOCAELİ BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ Athlete Junior Men TUR19930611
28 NECDET SEVİM Turkey KOCAELİ BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ Athlete Master TUR19640628
29 TURGAY GERMEN Turkey FİBERLİ ANTALYASPOR Athlete Master
30 Günay Yayla Turkey Ferdi Sporcu Athlete Master
31 Koray Tasbicen Turkey ODTU SK Athlete Elite Men TR19930330
32 Burak ATALAN Turkey Ferdi Sporcu Athlete Junior Men
33 DURAN BERKAY Turkey KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KLB Athlete U17 Men 20010919
34 Selçuk KESKİN Turkey Karaman Sağlık Spor Kulübü Athlete Master
35 BAKİ DENİZ AYDEMİR Turkey ORDU FERDİ Athlete Junior Men 10053326237
36 SAMET ÖNKAN Turkey BİSİKLET SAFARİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Athlete Junior Men 10060883850
37 Anoshina Ekaterina Russian Federation BePink COGEAS Athlete Elite Women 10006808774
38 Muhammet Yusuf Tatlı Turkey Ferdi Athlete Junior Men
39 ibrahim kiraz Turkey ferdi sporcu Athlete Master
40 ŞEVVAL KAYA Turkey KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLRİ VE SPOR KLB Athlete Cadets Women 20010221
41 İREM ÖZDİNÇ Turkey KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLRİ VE SPOR KLB Athlete Cadets Women 20011007
42 BORAN BERKE ÖZBAKIR Turkey KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLRİ VE SPOR KLB Athlete U17 Men 20010605
43 ANTONIADIS DIMITRIOS Greece HELLENIC NATIONAL TEAM Athlete Elite Men 10007693595
44 Onur KOP Turkey SAMSUN GENCLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEGI Athlete Elite Men 10053945522
45 Mustafa Önder ATİK Turkey Samsun gençlik spor Athlete Elite Men 19870511
46 Kubilay serhat öcalır Turkey Ferdi sporcu Athlete U15 Men
47 Nurgali Turebekov Kazakhstan Kazakhstan National team Athlete Elite Men
48 Nikita Zhubrin Kazakhstan Kazakhstan National team Athlete Elite Men
49 Emre Selvi Turkey Malatya bisiklet ve doğa sporları klubü derneği Athlete U17 Men
50 Özgün Can Gökduman Turkey Eskişehir Gençlik ve s.k derneği Athlete U17 Men
51 Deniz Turkey Antalyasporfiberli Athlete Master
52 Yılmaz Canbolat Turkey Ferdi Sporcu Athlete Master
53 BORA TİRKİ Turkey İSTANBUL FERDİ Athlete Master TUR19720116
54 İrem özdemir Turkey Tekirdağ gençlik spor kulübü Athlete Junior Women 10053292891
55 kubilay serhat Turkey ferdi sporcu Athlete U17 Men
56 Taha Yasin Doğan Turkey ferdi sporcu Athlete Junior Men 10058642140
57 Selen Cansın Çevik Turkey ferdi sporcu Athlete Junior Women 10011195400
58 Çetin AKSAK Turkey EDIRNE FERDİ Athlete Elite Men 10061156157
59 Gökay Tuğrul Turkey ferdi sporcu Athlete Junior Men 10061158480
60 Gürkan Kaya Turkey ferdi sporcu Athlete Junior Men 10061141811
61 oğuz çevik Turkey ferdi sporcu Athlete Master
62 veysel GÜLMEZ Turkey kahramanmaraş ferdi Athlete Elite Men 10010809723
63 MAHMUT MEHMET MABRUK Turkey Ferdi Athlete Master
64 Ferdi Sporcu Turkey Ferdi Sporcu Athlete Elite Men 10006539703
65 Yiğit Yazıcı Turkey Ferdi Sporcu Athlete Elite Men 10006539703
66 murat karaca Turkey FERDİ Athlete Master
67 MURAT PEHLEVAN Turkey ferdi Athlete Elite Men 10014346179
68 ENGİN KARABACAKOĞLU Turkey ferdi Athlete Master
69 ALP REŞAT ÇAPA Turkey İSTANBUL FERDİ Athlete Master TUR19670327
70 Fuat Akış Turkey Ferdi Athlete Elite Men
71 Emre yavuz Turkey Rize gençlik spor Athlete Elite Men 10010722726
72 MEHMET ŞER Turkey Adıyaman Spor Kulübü Athlete Elite Men 19921112
73 Abdülkadir KELLECİ Turkey BRİSASPOR Athlete Elite Men 10003817437
74 Yunus Emre YILMAZ Turkey BRİSASPOR Athlete Elite Men 10009240747
75 Cansu TÜRKMENOĞLU Turkey BRİSASPOR Athlete Elite Women 10009240646
76 Halil İbrahim DOĞAN Turkey BRİSASPOR Athlete Junior Men 10053290871
77 Ayşe ÇAKIR Turkey BRİSASPOR Athlete Elite Women 10009447275
78 Burak Çakır Turkey Ferdi Athlete Elite Men 10016099152
79 ESRA KÜRKCÜ Turkey BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ Athlete Elite Women 10003849971
80 Mahmut Mehmet Mabruk Turkey Ferdi Sporcu Athlete Master
81 ÖMER FARUK DEMİR Turkey ERZURUM BİSİKLET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete Elite Men 10015616677
82 ABDULLAH KAYA Turkey ERZURUM BİSİKLET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete Junior Men
83 ONURHAN GÜLERCİ Turkey ERZURUM BİSİKLET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete Junior Men
84 ÖNDER DEMİR Turkey ERZURUM BİSİKLET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Athlete U17 Men
85 ALP RESAT CAPA Turkey ISTANBUL FERDI Athlete Master TUR19670327
86 Büşra Önder Turkey Kahramanmaraş ferdi Athlete Elite Women 10010722827
87 Murat usta Turkey kütahya gençlik mrk Athlete Junior Men 10015616475
88 Yunus emre Turan Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete Junior Men 10061154541
89 Halil ÇAKIR Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete U17 Men 43-09-000362
90 Okan Akyüz Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete U17 Men 43-09-000412
91 Burak Uğur Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete U17 Men 43-09-000416
92 Ahmet Aytuğ Aydemir Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete U17 Men 43-09-000432
93 Emir İpek Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete U17 Men 43-09-000307
94 Berke Özdemir Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete U17 Men 43-09-000361
95 Seçkin Akeren Turkey Kütahya gençlik mrk Athlete U15 Men 43-09-000448
96 Serkan Altunışık Turkey Kütahya Gençlik mrk Athlete U15 Men 43-09-000430
97 Aybars Aktı Turkey Kütahya Gençlik Mrk Athlete U15 Men 43-09-000413
98 Yılmaz Çardak Turkey Ferdi Athlete Master 34-09-002428
99 Barış Uzun Turkey Büyükçekmece Spor Kulübü Athlete U17 Men
100 Kaan Taha Topaloğlu Turkey Büyükçekmece Spor Kulübü Athlete U15 Men
101 Mustafa Kaan Eren Çelik Turkey Büyükçekmece Spor Kulübü Athlete U17 Men
102 Ekin Ereke Turkey Büyükçekmece Spor Kulübü Athlete Cadets Women
103 Melis Nur Keskin Turkey Büyükçekmece Spor Kulübü Athlete Cadets Women
104 Zeynep Özcan Turkey Yalova Ferdi Athlete Elite Women 10061701579
105 Mehmet Veysel Uzak Turkey Diyarbakır Ferdi Athlete Elite Men 10015960827
106 İSAK ÜNAL Turkey SALCANO CAPPADOCIA CYCLING TEAM Athlete Elite Men 10007402696
107 İZZET ŞAHİN İÇEN Turkey SALCANO CAPPADOCIAQ CYCLING TEAM Athlete Elite Men 10011179737
108 EMİRHAN ÖZBEY Turkey BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET İHTİSAS KULÜBÜ Athlete U15 Men
109 ŞABAN YIKAR Turkey BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET İHTİSAS KULÜBÜ Athlete Master
110 DURAN AKBAŞ Turkey ALANYA DOĞA SPORLARI KULUBÜ Athlete Elite Men 10008743118
111 YASİN Turkey İSTANBUL FERDİ Athlete Master
112 ALİ POYRAZ Turkey İSTANBUL FERDİ Athlete Master
113 Yusuf Kartar Turkey Ferdi Sporcu Athlete Master
114 İbrahim Pekdemur Turkey Ferdi Athlete U15 Men
115 Ercan Sen Turkey Ferdi Athlete U17 Men
116 Gafur Bayram Turkey Ferdi Athlete Junior Men 171
117 Muratcan Öztoprak Turkey Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Athlete U17 Men
118 Hazar Gürel Turkey Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Athlete Junior Men 20000424
119 Muhammed Enes GEDÜK Turkey Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Athlete U17 Men
120 Mehmet DOĞAN Turkey Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Athlete Elite Men 19921027
121 İbrahim OZAN Turkey Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Athlete Elite Men 19961021
122 ibrahim gülmez Turkey kahramanmaraş ferdi Athlete Elite Men 1001
123 Süleyman Sefa Temel Turkey Ferdi Athlete Junior Men
124 Ahmet Caner GÜLTEKİN Turkey Ferdi Sporcu Athlete Elite Men 10061155551
125 Fatih Ünsal Turkey Tarım spor kulübü derneği Athlete Junior Men 10061697438
126 Yusuf Turkey Ferdi Sporcu Athlete Elite Men 10061690566
127 SAFFET BABAL Turkey FERDİ Athlete Master
128 gökberk yıldırım Turkey EDİRNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Athlete U15 Men
129 ayberk çelik Turkey EDİRNE GENÇLİK SPOR KULUBÜ Athlete U15 Men
130 eren baki doğan Turkey EDİRNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Athlete U15 Men
131 eren mecit ALBAYRAK Turkey EDİRNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Athlete U15 Men
132 kaan bilgin Turkey EDİRNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Athlete U15 Men
133 emre KIRMIZI Turkey EDİRNE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Athlete U17 Men
134 ibrahim Furkan ZORLU Turkey kütahya geçlik mrk Athlete Elite Men 10062039665
135 Bahtiyar kaya Turkey Bisiklet Safari ordu Athlete Elite Men 10014983955
136 Bahtiyar kaya Turkey Bisiklet Safari ordu Athlete Elite Men 10014983955
137 recep çolak Turkey RİZE FERDİ Athlete Junior Men 10011180141
138 Yalcın BATMAZ Turkey ferdi Athlete Master
139 Emre Razı Turkey NİLÜFER BELEDİYE SPOR Athlete U15 Men
140 Samet Bulut Turkey NİLÜFER BELEDİYE SPOR Athlete U17 Men
141 Kaan Kaya Turkey NİLÜFER BELEDİYE SPOR Athlete U17 Men
142 İsmail Kılıç Turkey NİLÜFER BELEDİYE SPOR Athlete U15 Men
143 Umut paşa TAMA Turkey Samsun genclik spor kulubu Athlete U17 Men
144 Ahmet talha Gönülateş Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete Junior Men
145 ismail kılıç Turkey bursa nilüfer belediye spor Athlete U15 Men
146 Mehmet Alper Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete Junior Men
147 Ferhat Agardemir Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete Junior Men
148 Beyza Karakozak Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete Junior Women
149 Mustafa Arslan Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete U17 Men
150 Orhan Eyisoy Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete U17 Men
151 Nurettin Allı Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete U15 Men
152 Furkan Akçam Turkey Kayseri gençlik hizmetleri ve spor klb Athlete U15 Men
153 murat işçimen Turkey Murat İşçimen Kastamonu Amaorium Park Hotel Athlete Master
154 Tigris bisiklet ve özel sporcular külübü Turkey Tigris bisiklet ve özel sporcular külübü Athlete Elite Men TUR19970810
155 Cem Anamurluoğlu Turkey Istanbul Ferdi Athlete Master
156 Mustafa Bal Turkey Istanbul Ferdi Athlete Master
157 ÖMER ALTUN Turkey ferdi Athlete Master
158 Okan Aydoğan Turkey İstanbul ferdi Athlete U17 Men
159 Davut Kama Turkey İstanbul ferdi Athlete U17 Men
160 Muharrem Fındık Turkey Istanbul Ferdi Athlete Master
161 turgay Turkey ferdi Athlete Junior Men 10060820394
162 Aleksei Belokrylov Russian Federation Format Udmurtia Athlete Elite Men 100 034 620 72
163 Stanislav Antonov Russian Federation Format Udmurtia Athlete Elite Men 100 067 375 50
164 Sergei Chupin Russian Federation Format Udmurtia Athlete Elite Men 100 349 775 74
165 Anna Konovalova Russian Federation Format Udmurtia Athlete Elite Women 100 076 519 67
166 Marina Tumanova Russian Federation Format Udmurtia Athlete Elite Women 100 095 478 14
167 cemil bozkurt Turkey FERDİ Athlete Elite Men
168 Emir melik peker Turkey Bursa büyükşehir belediyespor Athlete U17 Men
169 Emir melik peker Turkey Bursa büyükşehir belediyespor Athlete U17 Men
170 YALCIN BATMAZ Turkey FERDİ Athlete Master
171 emre kisir Turkey RİZE FERDİ Athlete U17 Men
172 Ayhan Cavus Turkey Ferdi Sprocu Athlete Master